KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658031

nr 1265 8031

Ida Gisiko-Spärck. Signerad, daterad 95, kvinna vid båt. Olja på duk, 32x53 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:02:22

15/7 17:54:25 1      Vinnande bud

  • Klassiska